Upresniť výber
Výrobcovia


Nabíjačky AA/AAA/C/D/9V batérií

Hľadáte nabíjačku do domácnosti, či do priemyslu alebo laboratória?

Naša spoločnosť Vám ponúka spoľahlivú nemeckú značku Ansmann, ktorá vyvíja a vyrába nabíjačky do domácnosti aj do priemyslu. Ponúka výborný pomer cena-výkon a poskytuje záruku 3 roky.

Ako si vybrať tú správnu nabíjačku?

V prvom rade si určite aké typy batérií potrebujete nabíjať, aké množstvo chcete nabíjať naraz, ako rýchlo ich potrebujete mať nabité a aké dodatočné funkcie potrebujete (funkcia vybíjania, testovania).

Značka Ansmann ponúka tieto rady:

  • Basic - rad nabíjačiek určený na bežné použitie do domácnosti, obsahuje základné funkcie ako automatický výber nabíjacieho prúdu, LED indikácia stavu nabitia, ochrana proti prepólovaniu, neobsahuje detekciu nabitia a batérie po nabití treba vybrať, aby sa predišlo prebíjaniu, čas nabitia: 6-8h (AA 1000mAh)
  • Powerline - určené pre tých, ktorí potrebujú mať batérie nabité rýchlo (čas nabitia: 0,6-3h pre AA 1000mAh), a chcú nabíjačku, ktorá po úplnom nabití článkov automaticky prepne na pulzné (udržiavacie) nabíjanie (batérie môžu zostať v nabíjačke a budú stále pripravené na použitie). Powerline 5 pro ponúka aj funkciu vybíjania a manuálnu voľbu nabíjacieho programu pre každú batériu zvlášť.
  • Energy - najvyšší rad určený do priemyslu, laboratórií, či pre ľudí, ktorí vyžadujú nadštandard. Ponúka kompletnú starostlivosť o batérie - vykoná rýchly test kapacity a podľa výsledku zvolí prednabíjanie, oživovanie, nabíjanie, pulzné nabíjanie. Čas nabitia: 0,6-1,2h (AA 1000mAh). Nabíjačka Energy XC3000 ponúka manuálnu voľbu programu, funkciu vybíjania, LCD displej a zároveň je testovacou stanicou
  • PhotoCam - je rad, ktorý ponúka dobrý pomer rýchlosti nabíjania a váhy nabíjačky. Čas nabitia: 1,5-3h (AA 1000mAh).

Neviete si vybrať? Zavojte nám a my Vám radi s výberom pomôžeme.

Vedľa seba Zoznam